Dank

Chronologie van de vele onmisbare schakels voor de  Doedertoewerkplaats.

Coaching aanstuurder Doedertoe: Liesbeth Bleeker en Peter de Rijk

Exstuurgroepleden: Margriet van Valkenburg, Josje Hamel, Hetty Hofsteenge, Irma Zijlstra, Hester Schildkamp, Hans-Paul Klijnsma, Dineke ten Dolle, Margie Thijssen, Patricia Postema, Marita Reijtenbagh

Donaties: Brings Heaven Foundation, Mamaminifonds ,Rabo Stimuleringsfonds Groningen,Fonds Een Goed Idee , Gemeente Groningen, Emmapleinfoundation, Oud Papier Actie San Salvatorkerk in Helpman, Gasterra, Secret Santa, Buurtvereninging De Rivierenbuurt Groningen, Stichting Kinderfestival,  Rabo clubkascampagne, Stichting Star van Studentenvereniging Albertus Magnus, Stichting Rotary Club Groningen Zuid, Jelly Bruining en Janny Dekker van de gemeente Groningen, WIJ Rivierenbuurt, Commissie van Spijsuitdeling , Lionsclub Groningen, Springtime Foundation, Kleine Armoede Hulp

logo mamaminifonds   logo emmapleinfoundation   logo gasterra2

Kleine Armoede Hulp

Organisatie advies:  Rudolphi, organisatie adviseur Inextern

Stichtingsackte: Notariaat Lambeck Harms

(Ex)bestuur: Hetty Hofsteenge, Josje Hamel, Hester Schildkamp, Margie Thijssen, Patricia Postema, Sabine Gloger- De Jong, Marita Reijtenbagh

Iedereen die privé een gift gedaan heeft, met name: Bert Pals, “Secret Santa”, anonieme winkelier, Eltjo Huizinga

Logo van Doedertoe: Tiphanie Beeke en Graphique de France voor toestemming afbeelding “Woman on bike with heart balloon”

Eric Mooij, stadsdeelcoördinator Groningen Zuid

MFC De Stroming

(Ex)vrijwilligers inloop: Anneke Edens, Jantien Laban, Sanne Stuifzand-Vonk, Diane Zwart,  Doreen Jager, Margreet Venema, Astrid Rijken, Suzanne Bodde, Margie Thijssen, Marion Glasbeek, Shakila van der Hansz, Marijke Schrader, Joyce Bakker (Nennet), Stella van der Land, Lidy Knol, Annemieke van den Hazel, Hidet Teglemiriem,  Esther ter Veld,  Yohana Estefanos, Anouk Slangen, Susann Boeré, Jannet Duit, Marjan Poort, Ré Smeltekop, Jettie Springelkamp, Laura Kruithof, Dorothee Koopmans, Lucienne Bakker, Willemijn Luhoff, Marlette de Graaf, Lena van Dijk, Judith Pauptit, Heike, Lammie de Vries, Tineke Postma, Ellen Praat, Rowanda Bakker, Selinde Verbij, Heike, Tineke Lodewijk, Zeona van de Water, Karin Cuijpers, Jolanda Bierling, Tanuja Persaud, Tanja Willems, Hamida Zoughbi, Limara Yskes, Suzanne Dittler, en Marita Reijtenbagh

(Ex)invalvrijwilligers: Eva van Wijck, Alieke Stuifzand, Jolanda Moes, Monique de Greef, Ré Smeltekop, Kitty Jutten, Margreet Venema

standby vrijwilligerscoaching: Josje Hamel

Hosting website subsidie: Hetty Hofsteenge

websiteonderhoudwerkzaamheden: Anja Swint  webdesigner,  Patricia Postema, Jo Boonstra, Jan Alberts en Marita Reijtenbagh

laptoponderhoudwerkzaamheden: Dig050

kluswerkzaamheden: Hans Lannooij, Peter de Rijk, Bert van exRepair Café Rivierenbuurt, Grietko Huizinga

Mschoonmaakwerkzaamheden: Marieke Beetsma en Heike

Herman van Veen voor toestemming “Alles doet er toe”

Tineke Timmer van Kindpakket gemeente Groningen, Jelly Bruining Beleidsmedewerker WMO Gemeente Groningen, Eric Mooij en Janny Dekker van Gebiedsteam Zuid

Cisca van Hes van het Centrum voor Jeugd en Gezin WIJGroningen

hulp bij kinderfeestjes: Ria Visser, Margie Thijssen, Bep Donner, Hester Schildkamp, Janou Spee, Wilma Postma, Gretha Riemersma, Astrid Rijken, Mariska Lunsing, Daniëlle Jager, Shakila van der Hansz, Esther Reinhart, Suzanne Bodde, Joyce Bakker, Marijke Schrader, Tjitske van Gelder, Jeannet Duit, Doreen Jager, Laura Kruithof en Marita Reijtenbagh

Bed- Bad- en Brood in de werkplaats: Kitty Keegstra van Bed- Bad en Broodopvang Inlia en de chauffeurs van de bus Frits, Jo Boonstra, Hans Lannooij; Margie Thijssen Carla Goos, Carien Lugtenborg, Isabel Schaffner, Wietske Wiering

Hulp bij workshops op locatie: Eva van Wijck, Bep Donner, Anne Margot, Marieke Beetsma, Shakila van der Hansz, Hester Schildkamp, Patricia Postema, Jannet Duit, Anouk Slangen, Lucienne Bakker, Heike, Doreen Jager, Marita Reijtenbagh.

Christelijke Woningbouwvereniging Patrimonium Auke de Vries, Gerard de Groot en Nienke Drewes

Iedereen die materiaal heeft ingebracht, met name Huizenuitruimer Cor OosterveldGoudgoed, Fred Moll, Geke Slagman, Margreet Lunsche, Nadeschda Broere, Alviana Haverman, nabestaanden van Tilly, meneer en mevrouw Dekker uit de Parkweg, De Regenboogwinkel in Groningen, Terre des Hommes Groningen: Arien Romijn en Tom Schilder, Erna Veldman coördinator milieustraat Rivierenbuurt

Stichting Groningse Uitdaging, Thomas de Boer en Marco Agema

Rabobank Griffeweg voor horecakar

ExRepair Café De Rivierenbuurt in onze werkplaats: Bert diezijnachternaamnietwilzeggen, Inge de boer, Pieter Pattje, Vittali Wonings, Carla Goos

Themaworkshops: Bep Donner, Margreet Venema, Doreen Jager, Sarah Ibrahiem, Yvonne de Witte, Annemiek van den Hazel, Suzanne Bodde, Jannet Duit, Olga van Mansom, Cunera Akkerman, Marriëtte, Harriët Poker, Anet Salavati, Dorothee Koopmans, Marlette de Graaf, Yvonne de Witte, Ank Verbij, Marguerite Romayo, Ada Brocaar, Sylvia Louwsma, Tanja Willems, Hamida Zoughbi, Selinde Verbij, Ank Verbij, Jettie Springelkamp, Margreet Venema, Hanneke, Jopie Kwant en Marita Reijtenbagh.

Etalage: Sanne Stuifzand, Erika Dam, Annemieke van den Hazel, Ré Smeltekop en Anouk Slangen

Fotografie: Shakila van der Hansz, Jo Boonstra, Herman Otto, Jettie Springelkamp, Heike, Dorothee Koopmans en Marita Reijtenbagh

Stichting Gered Gereedschap, Henk Smit en Jos

Plantenmarkt: Monique de Greef

Fototoestel en laptop: Peter de Rijk, tablet in de werkplaats: Hetty Hofsteenge

Facebook: Doreen Jager, Suzanne Bodde, Dorothee Koopmans, Jettie Springelkamp, Jolanda Bierling

Werkplaats ordenen: Maxime Appeldoorn, Marieke Beetsma, Dennis Brouwer, Joey Schiethart

(ex)Participatiebaanmedewerkers: Janneke Post, Lucienne Bakker, Hamida Zoughbi

Humanitas maandagmiddaggroep: Ineke Planken, Lenny Tan, Alide en Taska

Kledingruilparty: Monique de Greef en Ré Smeltekop

Flyeropmaak: Josje Hamel, Suzanne Bodde en Marlette de Graaf

Kinderochtend/middag: Willemijn Luhoff, Jannet Duit, Jolanda Moes, Sanne Stuifzand, Lucienne Bakker, Zeona van de Water, Kitty Jutten (inval) Karin Cuijpers, Dorothee Koopmans, Selinde Verbij, Larissa Kooy, Hedwig van der Poel, Lydia Imperator, Marita Reijtenbagh

Muzikale omlijsting tijdens de inloop: Eltjo Huizinga. Ook schenker van gitaar en renovatie mandoline, en viool.

Burendag: Dorothee Koopmans en Marita Reijtenbagh

Voorraadruilevent: Anouk Slangen

Instagram: Zeona van de Water en Larissa Kooy

Marita Reijtenbagh, algehele aansturing van het project

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.